خانه / پارچه تریکو / پارچه غواصی / قیمت کیلویی پارچه تریکو غواصی عرض ۱۱۰

قیمت کیلویی پارچه تریکو غواصی عرض ۱۱۰

پارچه تریکو غواصی عرض ۱۱۰ سانتی متر را می توانید از این مجموعه به صورت کیلویی خریداری نمایید. قیمت روز این پارچه را به صورت عمده در اختیارتان قرار می دهیم.

همانطور که می دانید تریکو خانواده بسیار گسترده ای از انواع پارچه بوده که بافتی خاص دارد. از این رو انواع متنوع این محصول در تولیدی های البسه بیشترین کاربرد را داشته و می توان محصولات زیادی را در بازار از این پارچه ها دید.

بی شک نوع لباس و ساختار آن نیز تاثیر زیادی در انتخاب و بکار گیری انواع پارچه داشته و تولیدی ها دقت زیادی به این موضوع دارند. از این رو معمولا مدل های متنوع پارچه تریکو بررسی شده و سپس بهترین های آنها راهی بازار می شود.

پارچه تریکو غواصی عرض 110

قیمت کیلویی پارچه تریکو غواصی

یکی از معروفترین انواع پارچه تریکو، نوع غواصی بوده که امروزه می توان کاربردش را در تولیدات مختلف شاهد بود. بافت بسیار خوب این پارجه سبب شده بسیاری از خانم ها طرفداران آن باشند و تولیداتی مانند شلوار که از پارچه غواصی تولید شده تهیه کنند.

این نوع پارچه تریکو به صورت متری و کیلویی خرید و فروش می شود. از این رو شرکتهایی که در زمینه عرضه این تولیدات همکاری داشته می توانند شرایط خرید خوب آن را برای مشتریان خود فراهم کنند.

پارچه تریکو غواصی عرض 110

پارچه تریکو غواصی عرض ۱۱۰

در بازار ایران پارچه تریکو غواصی با عرض های مختلف ارائه می شود. به این ترتیب تولید کننده های البسه می توانند براساس انتظار و نوع محصول خود آنها را سفارش داده و مورد استفاده قرار دهند.

یکی از بهترین و کاربردی ترین انواع پارچه غواصی، عرض ۱۱۰ سانتی متر بوده که به راحتی برش می خورد. از این پارچه می توان تولیدات متنوع ای را تولید و به بازار عرضه داشت.

پارچه تریکو غواصی عرض 110

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه تریکو غواصی عرض 110

فروش اینترنتی انواع پارچه غواصی ارزان

فروش اینترنتی انواع پارچه غواصی ارزان از سوی تولیدی های بسیاری فراهم شده است. این …

Call Now Buttonتماس بگیرید