خانه / پارچه برزنت / فروش اینترنتی پارچه برزنت ضد آب ایرانی

فروش اینترنتی پارچه برزنت ضد آب ایرانی

پارچه برزنت ضد آب ایرانی را می توانید از طریق سایت های اینترنتی خرید و فروش این پارچه را انجام دهید. قیمت این پارچه براساس نوع بافت و همچنین  ضخامت و نوع الیاف به کاررفته آن متغیر است.

پارچه برزنت ضد آب ایرانی

پارچه برزنت، پارچه مستحکم و ضد آب است که برای دوختن انواع چادر های مسافرتی، پرده های ضخیم و سایبان مورد استفاده قرار می گیرد. باتوجه به شرایط بازار  مواد اولیه و نوسانات قیمت انواع برزنت تغییر می کنند. برای اطلاع از تغییرات روزانه قیمت این پارچه ها می توان از سایت های اینترنتی اطلاع کسب کرد.

پارچه برزنت ضد آب ایرانی

پارچه برزنت ضد آب این ویژگی را دارد در برابر فشار آب مقاومت کنند و نشتی ندهد. همچنین از  این پارچه در صنعت پوشاک نظیر بیمارستان ها،  ارگان های نظامی و تولید کیف های ضد آب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین ضد آب بودن پارچه منجر به مقاومت در برابر باکتری های شده است. لذا این پارچه ها در برابر تابش نور خورشید از مقاومت بالای برخوردار می باشد.

پارچه برزنت ضد آب ایرانی

فروش اینترنتی پارچه برزنت

پارچه برزنت نوع پارچه بسیار سخت،  محکم و ضخیم است، به دو صورت پنبه و پلی استر پنه وجود دارد.

تولید ها و نساجی ها بسته به نیاز بازار و همچنین سفارشاتی که می گیرند اقدام به بافت آن پارچه می کنند. متقاضیان این پارچه ها بسیار هستند چون پارچه های برزنتی پرکاربرد می باشند. از همین رو سایت های اینترنتی زیاد در راستای ارائه این محصولات فعالیت دارند.

پارچه برزنت ضد آب ایرانی

فروش پارچه برزنت ایرانی

تولید کنندگان ایرانی پارچه برزنت می توانند پارچه های تولید خود را از طریق فروشگاهای اینترنتی به صورت مستقیم برای سراسر ایران عرضه کنند. علاوه براین مشتری می تواند برای خرید پارچه برزنت اقدام کنند و دسترسی راحت تری به این محصول خواهند داشت. در حال حاضر بازار فروش پارچه های برزنت رونق خوبی داشته است.

 

پارچه برزنت ضد آب ایرانی

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه برزنت نسوز تولید اصفهان

پارچه برزنت نسوز در اصفهان توسط شرکت های تخصصی تولید می شود. این محصول با …