خانه / پارچه برزنت / شرکت وارد کننده پارچه برزنت خارجی

شرکت وارد کننده پارچه برزنت خارجی

در زمینه واردات شرکت وارد کننده پارچه برزنت خارجی انواع از این پارچه ها را به ایران آورده و در بازار توزیع می کنند. این شرکت توانسته با مشتریان عمده خود ارتباط بر قرار کند و آنها را در سراسر کشور تامین نیاز نمایید.

هرچند صنعت نساجی ایران از بهترین نمونه پارچه را تولید و راهی بازار می کنند، ولی بدلیل تقاضای  بازار نیاز به واردات انواع پارچه من جمله پارچه برزنت خارجی می باشد. این پارچه بصورت عمده به کشور وارد شده و در اختیار شرکت های تولید کننده قرار می گیرد. این نوع پارچه ها دارای طراحی مختلف و کیفیت مناسب در بازار توزیع می گردد. برزنت خارجی یکی از بهترین و پر فروش ترین نوع پارچه برزنتی بوده است.  بدلیل استحکام زیاد این پارچه طرفداران خاص خود را داشته و کاربرد آن بسیار بوده است.

وارد کننده پارچه برزنت خارجی

وارد کننده پارچه برزنت خارجی

شرکت های وارد کننده پارچه برزنت خارجی انواع مدل ها  با طراح مختلف به بازار عرضه می کنند. هر چند این پارچه  طراحی زیادی ندارد اما بدلیل جنس مرغوب و مستحکم در اکثر موارد استفاده می شود. این پارچه را می توان از نمایندگی ها و شرکت های پخش با قیمت خوبی خریداری نمود. تنوع در پارچه برزنت بسیار بوده و هر یک از آنها برای هدفی به بازار عرضه شده است. پارچه برزنت وارداتی هم به صورت طرح دار و ساده در صنعت کاربرد دارد. تولیدی های که از پارچه برزنت برای محصولات خود استفاده می کنند، به دنبال قیمت مناسب بوده از همین رو با وارد کننده ارتباط دارند و حجم زیادی از واردات را خریدارای می کنند.

وارد کننده پارچه برزنت خارجی

 فروش پارچه برزنت

پارچه برزنت انواع مختلفی با طراحی و بدون طراحی دارند. قیمت انواع پارچه برزنت براساس بافت و ضخامت آن متغیر است. معمولا پارچه برزنت را بصورت کیلوی خریدار می کنند. زیرا مقدار زیادی لازم بوده و به این صورت قیمت آن مناسب ترمی باشد.

وارد کننده پارچه برزنت خارجی

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه برزنت نسوز تولید اصفهان

پارچه برزنت نسوز در اصفهان توسط شرکت های تخصصی تولید می شود. این محصول با …

Call Now Buttonتماس بگیرید