خانه / پارچه برزنت / پارچه بنر / واردات پارچه بنر ۱۰ انس ترکی

واردات پارچه بنر ۱۰ انس ترکی

واردات پارچه بنر ۱۰ انس ترکی از کشور ترکیه بیشتر مدنظر شرکت ها می باشد. زیرا دارای کیفیت عالی بوده و در صنعت کاربرد آن اهمیت بسزایی دارد. بنر ۱۰ انس ترکی دارای کیفیت بالا و سطح کامل صاف و براق بوده و به همین دلیل واردات این پارچه صورت می گیرد.

کشور های زیادی همچون چین، کره و ترکیه در زمینه تولید پارچه بنر فعالیت دارند و در بازار واردات رقابت چشم گیری بین این کشورها وجود دارد. با توسعه صنعت چاپ دیجیتال استفاده از بنر بسیار افزایش یافته است. از همین رو کشور برای تامین نیاز بازار بنر اقدام به واردات این پارچه کردند. این پارچه باید دارای چاپ بالا و مواد اولیه مرغوب تهیه شود، تا زمینه صادرات به سایر کشور ها را داشته باشد. کشور ترکیه از جمله کشور های که در عرصه تولید انواع پارچه ها از جمله بنر فعالیت ویژه ای داشته و توانسته یکی از کشور های وارد کننده بشمار بیاید.

پارچه بنر 10 انس ترکی

پارچه بنر ۱۰ انس ترکی

بنر ۱۰ انس ترکی دارای تار و پود بسیار مقاوم و همچنین کیفیت عالی برای چاپ داشته است، که این مهم باعث شده این پارچه بین مشتریان محبوبت خاصی کسب نماید. این پارچه با استفاده از تکنولوژی روز و از با کیفیت ترین مواد خام تهیه شده است. بدین سبب باعث براقیت و شفایت چاپ، خشک شدن سریع جوهر و مقاوم در برابر پارگی می باشد. همچنین پارچه بنر های وارداتی دارای گارانتی تعویض  می باشند، که در صورت نارضایتی مشتریان به راحتی می توانند محصول را برگشت دهند.

پارچه بنر 10 انس ترکی

واردات پارچه بنر

پارچه بنر از جمله پارچه های پرکاربرد در صنعت چاپ می باشد و امروزه استفاده از این پارچه ها بسیار رواج یافته، زیرا تحولات بسیاری در دنیای چاپ رخ داده است. از همین رو نیاز به واردات این محصول بسیار می باشد و از اینرو با کشور های که در زمینه تولید این پارچه ها فعالیت دارند اخذ قرار داد کرده اند.

پارچه بنر 10 انس ترکی

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه بنر صادراتی

قیمت خرید هر متر پارچه بنر صادراتی

قیمت خرید هر متر پارچه بنر صادراتی  را می توانید با مراجعه به سایت های …